Uzaklara Dalmak İle İlgili Sözler

uzaklara dalmak ile ilgili sözler tumblr
seyre dalmak ile ilgili sözler
bakışlarla ilgili sözler mevlana
gözlerim dalar uzaklara sözleri
bakmak ile ilgili kapak sözler
uzaklara dalmak ile ilgili komik sözler
bakmak ve görmek ile ilgili sözler
suya dalmak ile ilgili sözler

Ne kadar zaman geçerse geçsin Bazen yine dalıp dalıp gidiyorum gittiğin yollara, günlere.

Başını alıp gidemediğin yerlere dalıp gidersin.

Gözleri uzaklara dalan birinin yakınlarda olmayan bir hikâyesi vardır.

Bazen kalkıp gidemediğiniz yere dalıp gidersiniz.

Bir otobüsün arkasından bakara dalan birisi kendini otobüsün içinde bulur.

Uzaklara hapsolmuş duygularınız varsa, çok sık uzaklara dalar gidersiniz.

Bir şarkı çalıyor sesi kısık radyomda, hayalin geliyor gözlerime, senin hayalin ile dalıp gidiyorum kendimden çok uzaklara.

Yine seni hatırladım her zaman yaptığım gibi gün batımında, gözlerim uzaklara daldı. Kalbim kalbini, gözlerimde o güzel gözlerini aradı.

Seni özlediğim zaman gözlerim uzaklara, çok uzaklara baktı seni aradı ama yine uzaklardan boş döndü. Seni özledim bir tanem.

Hayallerimde sen, umutlarımda sen, günümde sen, gecemde sen, uzaklara dalan gözlerimde sen. Beni görmek istersen eğer gözlerinin daldığı yerdeyim.

Özlemin yakıp kavuruyor bağrımı ama üşüyorum, sessiz gecelerde senin hayalin ile yaşıyorum, senin olduğun diyarlara dalıp gidiyorum uzaklara.

Dalgınım; dalıp dalıp gidiyorum bu ara, neyi nereye koyduğumu unutuyorum. Dargınım kırıla döküle gidiyorum bu ara. İnsanlar o kadar acımasız ki! Kimi nereye koyduysam bulamıyorum. Cemal Süreya

Gözyaşlarım sessiz çığlıklarım oluyor, çığlığım yükseliyor gökyüzüne ama kimse duymuyor, sonra gözümün önüne sen geliyorsun alıp beni götürüyorsun kendimden, gecemden her şeyden.

Bazen öyle dalıp dalıp gideriz uçsuz bucaksız boşluklara ve İçimizdeki boşluğu doldurmaya çalışırız. Daldıkça derinleşen o korkunç karanlıkta, yüzümüzde eski bir gülümseme, içimizde çektikçe derinleşen eskimeyen bir kederle. Bedirhan Gökçe

Küskünlüğüm hayata değil, içindeki beş para etmez insanlara. Bıkkınlığım ise, onların yüzüne bakmak zorunda kalmam aslında. Yılmaz Erdoğan

Toprakta sen, suda sen, çiçekte sen, esen rüzgarda sen, dalıp gittiğim yerlerde sen. Hayatım hep sen oldun bir tanem seni çok özledim.

İyi ki geçiyorsun zaman. Ya acının en derinime işlediği bir anda donsaydın. Mevlana

Sen ateş ol ben külün olayım, sen gece ol ben senin gecene güneş olayım. Ne olur seni çok özledim gel kurbanım olayım.

Her gün batımında gözlerim dalar gider uzaklara, seni özlerim senli günlerime dalar günümü akşam ederim.

Bir şarkı çalıyor sesi kısık radyomda, hayalin geliyor gözlerime, senin hayalin ile dalıp gidiyorum kendimden çok uzaklara.

Dalıp giden birinin anlatamadığı bir yaşanmışı vardır. Çünkü dalıp gitmek hiçbir zaman tek başına olmaz.

Sevdan bir kor alev gibi yüreğimi yakıyor, kalabalık veya yalnızlık hiç fark etmiyor, aklıma sen geldiğin zaman gözlerim hemen dalıyor.

Gözleri uzaklara dalan birinin yakınlarda olmayan bir hikâyesi vardır.

Neden durup durup uzaklara dalıyorum bilir misin sevdiğim? Seni özlüyorum, seninle geçirdiğimiz güzel günleri anımsayıp yine seni özlüyorum.

Bazen dalıp gidiyorum çok uzaklarda ve hiç gelmek istemiyorum daldığım o yerlerden. Çünkü oralarda hep sen oluyorsun, senli günlerim oluyor.

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir