Sevgiliye Sevgi Mesajları

sevgi sözleri anlamlı sevgiliye sevgi mesajları uzun ünlü sevgi sözleri duygusal sevgi sözleri sevgi sözleri resimli sevgiliye sevgi sözleri kısa sevgi sözleri tumblr sevgiliye aşk sözleri kısa

Paylaş

Sen yol aldığım ilk gemi, durduğum son limansın. Beni yakan ilk güneş, yüreğimi titreten son rüzgârsın. Sen beni ağlatan ilk sevdam, unutamayacağım son insansın.

Bir gün sokaklar boyu ararsan sevgiyi, bir dağ eteğinde bir deniz kenarında yaşla dolarsa gözlerin, uzat bana elini unutma ben senin yanındayım.

Belki de beni yaşama bağlayan şey sadece senin bana olan sevgindir. Susuz yaşayamaz ya çiçekler, ben de senin sevgin olmadan yaşayamam o zaman. Seni sevmekten başka bir amacım olamaz sevgilim.

Bilmemek, ayıp değil, söylüyorum, seni seviyorum, tek gerçeğim

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin .yarın ellere.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle mak istediğinde yüzünü rüzgâra dön, ordayım.

Hani kardelen çiçeği göğe açık olur da kafasını karın altından çıkarır ya zemheri yüreğim yüreğine der ki kardelen kadar cesaretin yoksa sakın aşık olma.

Herkesten kıskanacak kadar değil, herkesi kıskandıracak kadar sev.

Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni.

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni.

Seni sen olduğum için değil sende beni bulduğum için seviyorum.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti.

Öğrendik ki her yarayı saran zaman değil sevgidir.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Muuckk!

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sana onuncu köyden sesleniyorum, seni seviyorum.

Belki bugün belki yarın ümidiyle bekledim seni ve sen geldin şimdi kalbim atıyor seninle şimdi yüzüm gülüyor seninle bebeğim..

Bir şarkının sözünde, bir şiirin dizesinde, bir melodinin tınısında, bir rüzgarın esintisinde, bir aşkın en derininde; senin sevgin var sevgilim.

Bugünü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir.

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir Cevap Yazın