Değişik Güzel Sözler

en anlamlı güzel sözler pekguzelseyler.com’da yayındadır sizlerde facebook ve twetter de paylaşabilirsiniz.

Hayat sana limon verdiğinde…

Bu bir paradoks ama daha büyük meyve balmumu ile daha fazla iş ve maliyete sahip olmasına rağmen, mumlu olanlardan her zaman daha küçük ve daha pahalı gibi görünmektedir.

Bununla birlikte, araştırmalar daha küçük bir torbadan daha fazla meyve suyu aldığınızı göstermiştir.

Daha küçük olabilir, ama daha da sulu olur mu?

Bununla, bir tür tatmin edici ve süregelen ilişki anlamında kastettim.

Neden yeryüzünde bir ilişki potansiyeli olduğunu düşünüyordum, birlikte geçirdiğimiz zaman, bir kahve ve bir çörekle ilgili bir sohbetten çok daha fazla bir şeydi.

Bunun yanı sıra, telefon numaralarını değiştirmemize rağmen, ikimizden birinin diğerini aramaktan rahatsız olacağı yönünde her beklentim vardı

insanlar partide kaç kez diyorlar, “Ah! Gerçekten de, biraz zaman kaybetmeli ve bir süre bizi görmelisiniz! ”Sadece bir şeylerin kaymasına ve hiçbir şeyin olmadığı noktaya kaymasına izin vermek için. Sosyal bir konuşmayı bağdaştırmak hoş olmayan bir yol ise sadece hoş bir şey. Ve sonra kahramanlar, geniş bir şekilde gülümsüyorlar, kolektif nefesleri altında “Ne sıkıcı pıhtılar…… onları bir daha göremeyiz!” Diye bağırıyorlar.

Yine hakan’ı görmekten memnun olurum. Parlaktı, iyi bir sohbet uzmanıydı ve hoş bir dolgun vücudu vardı.

Hayal bile edemedim ve aslında hayalleri kurmaya başladım, işlerin nasıl patlayacağı ve zaman içinde derinleşecek olan harika ve sevgi dolu bir ilişkiye dönüştüğü.

Ama bir dakika bekle, burada kendimin önünden geçiyorum.

Tecrübe, ilişkilerin her zaman iyi başladığını, ancak diğer kişi hakkında daha fazla şey öğrendikçe hızlı bir şekilde yatıştırıldığını ve sizin hakkınızda daha fazla şey öğrendiklerini söyledi.

Kendimi şımarık bir şekilde gül renkli gözlükler takmış olduğum için kendimi şımartıyordum ve cep telefonum cebimde çaldığında, beni geri sarstığımda, onları nihayet hayali bir hendekte dikkatsizce fırlatıp onları nihayet gözümden tutmayı başardığım için kendimi tebrik ediyordum. gerçeğe…

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir