Babalar Günü Mesajları

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime babaymış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günün kutlu olsun.

Benim kahramanım, benim canım babam balar gününü yürekten kutluyorum seni çok seviyorum.

Ben küçükken elimden tutup bana yürümeyi öğreten babamın büyüyünce elimi bırakacağını sanmıştım. Meğer ne çok yanılmışım. Bir baba evladının elini asla bırakmaz ve onu her zaman çok severmiş. Tıpkı bu mesajı okuyan benim canım babam gibi. Seni çok seviyorum babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Yüce Mevla’m sana sağlıklı ve hayırlı bir ömür nasip etsin, yüzündeki gülümsemeni hiçbir zaman soldurmasın, en kötü anında bile tebessüm ettirsin. Aslan babam babalar günün kutlu olsun.

Yıkılmaz koca çınarımız, evimizin en güçlü erkeği, annemin biricik prensi canım babam babalar günün kutlu olsun.

Ben bir tek adam sevdim o da sensin canım babam. Rabbim seni her zaman korusun. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar Günü Sözleri
Annemin yakışıklı prensi, benim kahramanım canım babam babalar günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum babacığım. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

Mesafeler ne kadar uzak olsa da sevgisini her daim yüreğimde hissettiğim dün de, bugün de, yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan canım babacığım seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babam.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun…

Ben bu sevdayı kutsal bildim, ben bu sevda uğruna her şeyimi verdim. Ben seni öyle çok öyle çok sevdim. Sen benim kahramanımsın canım babam. Babalar günün kutlu olsun.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Merhamet, Doğruluk, Sevgi, Güler yüz ben bunların hepsini senden öğrendim. Şimdi hayatıma senden öğrendiklerimle devam ediyorum. Babalar gününü kutlarım babam.

Bu adam benim babam, bu adam benim canım, bu adam benim bu hayatta sahip olduğum her şeyim. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Yaptığım her yanlışta beni karşısına alıp bana kızmadan yanlışlarımı anlatan, beni bir arkadaşı gibi görüp bana sırdaş olan, hayatı her yönüyle öğreten, yaşamayı sevdiren canım babam babalar günün kutlu olsun.

Sana en pahalı babalar günü hediyelerini alsam da, her gece kapında dursam da ben yine senin hakkını ödeyemem. Rabbim seni başımızdan eksik etmesin. Seni çok özledim babacığım.

Sen güçlü bir çınar gibisin arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim çünkü sen bana hep güç veriyorsun. Babalar günün kutlu olsun babam.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Her sabah yuvamızda doğan güneşimiz, evimizin neşesi bitmez tükenmez enerjik insanı bitanecik babam babalar günün kutlu olsun.

Rabbim seni başımızdan eksik etmesin, dert keder vermesin, en kötü gününde bile seni güldürsün. Babalar günün kutlu olsun babam.

Canım babam sen benim bu dünyada sahip olduğum her şeyden daha değerlisin. Seni çok seviyorum babacığım babalar günün kutlu olsun.

Bana her zaman destek olan, en kötü günümde bile beni güldürebilen, bana her daim umut veren, hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam canım babam iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Bana hayat şunu öğretti bu hayatta senden ve annemden daha değerli hiçbir şey yokmuş. İyi ki varsınız canım ailem. Babalar gününü kutlarım canım babam.

Gönlümde açmış ve hiçbir zaman solmayacak gülümsün sen, sen benim hayat kadar değerli olan nefesim gibisin, sen benim canımsın. Seni çok özledim babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Yüreği merhamet dolu, evladı için her şeyi göze alan dünyanın en değerli insanı canım babam iyi ki varsın.

Ben babama olan sevgimi hiç anlatmazken şimdi nasıl iki kelime bir cümleye sığdırabilirim ki, onu çok sevdiğim hangi kelimeyle anlatmaya kalksam yine de hafif kalır. Benim için bir nefese kadar değerli olan yakışıklı babam seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Bana hayat şunu öğretti bu hayatta senden ve annemden daha değerli hiçbir şey yokmuş. İyi ki varsınız canım ailem. Babalar gününü kutlarım canım babam.

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir